Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PALEDOG

    kezdő

    Én tudok egy 621 AVS-t tankolatlant 115 ért. Tőlem 850km. Figyelem vagy fél éve. (nem is reklámozom a helyét). Van ismerős a környéken. El tudom hozatni. De soha nem jön ki a lépés, hogy szólhatok biztosan, hogy hozhatják :(((
    Hecht mindenhol 47mm hengert ír. Komatsu 47,5mm. De ugye a Hecht nél nem jellemző a pontos adatok megadása. Még passzolhat is.
    Elvileg lehet rendelni husqvarnában. Ha nem, akkor meg kell próbálni a Stiga Magyarországot. Anno a kis gz400 hoz tőlük rendeltem a strato szelepet. Mert ugye stiga/alpina ként is volt a kis gz400. Azt mondták 40 évig visszamenőleg tudnak alkatrészt. Ha létezik raktáron akkor beszerzik. És a vicc az egészben hogy stiga (swéd ) cikkszámot kértem. Amit olaszból hoztak a GGP raktárból. Husqvarna Group a csomagolásban. Benne egy eredeti made in Japan zenoah alkatrész egy másik csomagolásban. :C
    Olaszban az Alpina forgalmazta P680 néven a 621 et sárgában. Made in Japan. Szóval akár tőlük is meg lehet próbálni. Olcsóbban áraznak mint a Husqvarna.

Új hozzászólás Aktív témák