Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalmis

    csendes tag

    válasz Stihl024 #1096 üzenetére

    Igen, most már itt vagyok, és olvasom! Pontosan így van Árpi ahogyan leírtad egy Sulyok videó hatására merült fel bennem hogy egyszer ki kellene próbálni ezt a Hyway szettet. Ott a videóban ő elmondja pl. hogy „Egy minőségi termék olcsón ” ,meg hogy ez milyen műszaki és technikai csemege…Nos én elhittem, és mivel Big Bor szett került a 372.-re, gondoltam a teljesítmény megközelítheti a gyárit, nyilván tartóssága nem, de hamar rá kellett jönnöm hogy a gyári meleg nyomába sem érhet a teljesítménye. Tartósságról nem tudok véleményt alkotni, 15 órát ha mehetett nálam a gép! Nyilván nem haragszom senkire, hiszen az én döntésem, de a Sulyok úr amikor esetleg beszerelte a gyönyörű Hyway szettet, arról is készíthetett volna videót hogy teljes legyen a kép.
    Igen a másik dolog a Villager, ezt is az ő csatornáján láttam először, nagyon pozitív véleményt alkotva a gép, gépeikről, hát gondoltam Solt nincs olyan messze, megnézem személyesen. A gépet kézbe fogva, kipróbálva hoztam el, nagyon megtetszett, kényelmes, van teljesítmény mögötte. a burkolatok normálisak, a hangja kulturált, markolatba épített gyertya kulcs, üzemanyagszint látható, belső kuplung,… egy minőségibb gép benyomását keltette bennem. Tulajdonképpen a S.GY. itt sem állított valótlant, csak hát a tartósság itt hamar kiderült amit már tudhattok az Árpi videóiból. :W

Új hozzászólás Aktív témák