Hirdetés

Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    Szia olvasó!
    Gondoltam nyitok én is egy ilyet, mert annyi minden történik velem mostanában, hogy érdemes leírni. Most kicsit álmos vagyok, de majd később írok :)

  • Lala6

    őstag

    Épp lakás vásárlás előtt állunk. Tegnap sétálgattam a Rákóczi úton és találtam egy ingatlan ügynökséget. Csak a hirdető tábláját olvastam el. 6M Ft felett nem volt rajta lakás, nagyon megörültem, mondom ez az én helyem, gyorssan felhívtam a párom, hogy ide elkell jönni. Utánna jöttem vissza a munkehelyemre, mert hát nem szép dolog munkaidőben a városban csavarogni :)
    Itt mondta az állat kereskedéses haverom, hogy nagyon vigyázzunk ezzekkel az ügynökségekkel, mert becsapják az hiszékeny ügyfeleket. Mesélte, hogy volt már aki itt nálunk az utvában kereste a 22-es házszámot, mert ide küldték az ingatlan ügynökségtől, de itt csak 20-as is vannak a számok, vagy hogy a másik oldalon levő általános iskola címét adták meg. Kicsit lehervadt a kezdeti lelkesedésem, de tálán sikerül találni egy megfelelő lakást. Még nagyon az elején vagyunk, majd leírom a későbbi fejleményeket is, biztos lesznek még érdekes dolgok.
    Más. Jövök ma reggel a metrón, népstadion állomás, sok faitak, meg két öreg néni. Ülőhely nem volt. A mamák szinte futottak az első ajtóhoz, mert gondolom nekik az jó, de szinte szószerint futottak a kis utánfutójukkal. Beszáltunk, előre engedtem őket, nehogy vigig szántsák a lában kicsi kocsijuk kerekével. Elindul a metró, erre ők még beljebb tolakodnak és odaálnak két gyerek elé, majd fennhangon elkezdik ecsetelni, hogy milyen ez a mai fiatalság, nem képesek az ülőhelyet átadni az öregeknek meg, hogy mennyire fáj a derekuk. Alig bírtam megálni szónélkül, inkább elővettem a telefonom és elkezdtem nyomogatni. Ha nem látom, hogy futnak az első ajtóhoz(máshol természetesen nem volt jó), akkor még talán jogos a felháborodásuk, de így? Miért nem tud később menni a picra, mondjuk 9-körül amikor már nincsenek sokan a metrón, meg nekem ne mondja, hogy milyen beteg amikor simán résztvehetne az olimpián 100m-en. Nagyon nem tetszenek nekem ezek a dolgok. Lehet, hogy nem csak a fiataloknak kéne változtatni a viselkedésükön? Na mindegy, ugysem lehet ez ellen mit tenni, csak gondoltam leírom a véleményem. A hibákért bocs, de fáradt vagyok, megint aludtam legalább 5 órát, de szerencsére péntek van, nameg fizetés nap is :)

  • Lala6

    őstag

    Ma megyek ''túrázni'' :D
    Még a középiskolában jött össze a társaság az évfolyamról. Azóta folyamatossan megyünk mindenfele túrázgatni.
    Kibérelünk valahol jó messze az erdő közepén egy kulcsos házat, aztán hagy induljon a haddel-hadd. Iszonyat jó bulik szoktak lenni, ha minden sztorit elmesélnék estig is írhatnám. Persze azt elkell, hogy mondjam nem az a szép kis társaság vagyunk akik mennek az erdőben és nézegetik a természet szépségeit :) Általában(mindig) megy a pia útközbe is, ha pedig odaértünk a házhoz akkor rátriplázunk az egyszerre bevitt mennyiségre, a kellő hatás elérése érdekében. Elég rég voltunk már, így rámfér egy kis lazítás, nameg a haverokkal is rég találkoztam. Most jó sokan megyünk. Nem mindig van meg a teljes létszám, mert ugye dolgoznak hétvégén, más program...
    Remélem jó lesz a ''túra'', bár olyan, hogy rossz még nem volt :)

Aktív témák