Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz axioma #9 üzenetére

    Én is így értelmezem, de azért szintén szeretnék rajta túlesni minél előbb. Én próbálom úgy kihegyezni a dolgokat, előre szaladva, leelőlegezve, stb..., hogy január elején induljon a két tervezett munka, és január végéig be akarom adni. Egyszerűen ki akarok maradni az őrületből, már most is szakember+anyaghiány van, ez az egész meg csak olaj lesz a tűzre. Ráadásul ez a worst case, lehet hogy már január közepére eljutok a beadásig. Szóval erősen tesztpilóta leszek. De úgy állok neki, hogy amúgy is megcsináltam volna, max kicsit lassabban.

    Amúgy üdv a szomszéd faluból :) Sajnos jó ablakost/redőnyöst nem tudok :( Redőny kapcsán talán annyi tipp még, hogy ha csak cserélni/felújítani kell, akkor iszonyat sokat lehet rajta fogni, ha magatoknak csináljátok. Lego az egész, minimális kézügyességgel abszolválható. Én tavaly kicseréltem az egész házon mindent a red***diszk**t.hu -ról összrendelgetve a dolgokat a magam tempójában (1-2 havonta rendeltem egy etapot, amit a csomag megérkezésekor mindig beépítettem hétvégén :D) . Így árban sem volt megterhelő (nem egyben kellett kifizetni), illetve az lett a vége, hogy az előtte kapott ajánlatokhoz képest alapszínű műanyag helyett feláras színezett alumínium lett, és három helyre is került be motor, és még maradt is egy kicsi a zsebemben. Mindezt úgy, hogy először csináltam ilyet, és ismerős sem volt aki segített volna vagy megmutatta volna.

    Persze sok mindentől függ a dolog, amikor már a tokot is át kell alakítani, vagy éppen nulláról kell építeni, akkor nem árt a szaktudás, no meg a garancia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák