Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Szombat van és munkanap...ehh..

    Már megvolt a reggeli szendvics, ezért az éhség+fáradság kombóból már az egyiket megszüntettem.
    Tegnap a PDA és a TV-tuner összeheggesztésével x@rakodtam, több (de inkább) kevesebb sikerrel.

    A lényege a következő lenne:

    PC-ben TVtuner. A TVtunerrel TVadást netre varázsolni, onnan PDA-val "elcsípni" és örülni hogy apró kijelzőn is nézhető a ZoneRomantica csatorna! :Y :DD

    Nah nem poénkodunk...szóval a lényeg kb az amit leírtam, a végét kéretik viccként értelmezni. Ha rajtam múlna, az összes ilyen nyálas x@r "filmet" lehúznám a WC-n, bár van aki szereti, ezért örüljetek hogy nem rajtam múlik! ;]

    Szóval, ez a project egyenlőre csak papíron működik (NÁLAM!...másnál kóser, ezt egy logout-os írás is bizonyítja [ha érdekel a téma, a "Szakmai..." fórumban keresgélj])

    Egy másik kérdés:
    Alonso vagy Hamilton?
    Hamilton vagy Raikonen?
    Raikonen vagy Alonso?

    Nagyon kíváncsi leszek a végeredményre. Nemtitkolom, én Hamiltonnak szurkolok, s hogy miért?

    Mert ilyen fiatalon is képes ilyen piszokgyorsnak lenni, a szezon elején, versenyeken keresztül mindíg állvahagyta a mezőnyt. Mondjatok még olyan versenyzőt, aki mindjárt a legelső F1-es évében világbajnok(esélyes) volt? Nem terem minden fán, ergo van tehetség a srácban. ( eleinte azthittem, hogy nem lesz olyan versenye az évben, hogy ne állna dobogóra...persze ez nem következett be, de nem járt ettől túl messze :D ) Az Alonso nekem alapból unszimpatikus, a stílusa az "úgyis átülök a rönyóba annak ellenére hogy szerződésem van a McLarennel" hozzáállás nem javította a megítélését nálam. Raikonen, az "alkesz", aki szarik a szabályokra (akkor is elmegyek hójáró (vagy tudomisén milyen) versenyre, ha a csapatom megtiltotta, mindezt persze álnéven) szerintem nem F1-be való, bár ha rangsorolnám a versenyzőket még ő is Alonso előtt végezne! :DD
    Ez az én VB sorrendem. Ha nem az egyik lesz a VB, akkor az utánalévő:

    --Hamilton
    --Raikonen
    .
    .
    .
    .
    --Massa
    .
    .
    --Sato
    .
    .
    .
    .
    --Vettel
    --Baumgartner Zsolt :C
    --Alonso :P

    Majd még írok!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák