Hirdetés

Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Hát...úgytűnik megfeküdt a nyomtatóm... :U

    Sajnos még mindíg undorító, amit nyomtat, pedig tegnap órákig állt a vízben a fej. Még párszor biztos megpróbálom megmenteni, nem hagyom annyiban, de nemtudom lesz-e eredménye, tegnap egész nap ezen filóztam...sikerül-e megcsinálni. Sajnos csak este 11-re értem haza, így vizet (tudtommal forró vízben kellne áztatni) nem tudtam cserélni alatta...

    Jövök hazafelé, kb70-nel, több okból is

    -este nem száguldozok, mert a látási viszonyok (érthető okból :) ) korlátozottak
    -út sem kátyú mentes (mint a magyar utak 90-95-9?( :D ) %-a)
    -200méter múlva falu

    ...és sajnos beszaladt elém egy macska. Azt tudni kell rólam, hogy szeretem az állatokat (ráadásul macskám is van). Tehát, beszaladt elém egy macska s sajnos elkaptam. :U :( Nem tudtam elkerülni, pedig fékeztem...szerencsétlen, nagyon sajnálom.
    Miközben ismételt elindultam s azon filóztam hogy el-e tudtam volna kerülni a macskát (már a faluban) észrevettem egy nagytestű kutyát az út közepén mászkálni. Namondom satu. Szerencsére már messziről látszott így megvártam míg el tudok menni mellette. Mi történt tegnap azon a településen? Mindenki kiengedte az állatokat? :(((

    Nah most megyek, kicserélem a nyomtatófejem alatt a vizet, utána SPAR kajáért, OBI-ba pár apróságért és benzinkútra benzinért a rotakapába....

Aktív témák