Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K21_overlord

    tag

    válasz HackR #43 üzenetére

    Lenne 1 lehet h hülye észrevételem. Elolvastam egy cikket a neten erről a kvantuum számítógépről és én ugy látom h nem borul semmi. Ami eddig 1 vagy 0 az az után is az marad csak a feldolgozás közben vesz fel olyan hullámfügvényt amit nem tudunk mérni és ezért 1 és 0 is egyszerrre. De megoldás után már minden oké mert ujra 0 és 1 et látunk -(olyan ez mint a kókuszos majmos Plank példa: a megoldás lehet h értelmetlen -54 de az attól jó. Vagy ha valakinek többet mond a komplex számokkal való számolásnak is van valós megoldása csak ideig óráig komplexben vagyunk.)
    -(Ha valmit félreértettem javítsatok ki még én is csak ismerkedek a dologgal :B )

    Egyébkként egyétértek h ez talán a tranzisztor után a legnagyobb áttörés (2020 ra datálták az első prototipust és most itt 1:) ) Csak a népnek ez kell h valaki kimondja h ilyen számítógépen sokal jobban fut 1 quake mint a p4 én :D De ilyeneket még kimondani is értelmetlen mert amit ez adhat az nagyságrendekkel jobb és összehasonlíthatatlan. Pl:mesterséges AI hihetetlen megugrása (pl képzelj el 1 bf-et 20 szakasz katonával és nem tudsz különbséget tenni a bot és aplayer között.), a fizika életszerűbb alkalmazása(nem csak leeső tárgyaknak hanem pl halmazoknak is lehetne fizikájuk: szél, kiöntött víz)... és még bele sem gondoltunk h mien lehet 1 ilyen alapú VGA :DDD :DDD (remélem kedvethoztam a gamereknek is a témához és ahhoz h kicsit legalább megismerkedjenek az alapokkal.)

    A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

Új hozzászólás Aktív témák