Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    válasz King Unique #24084 üzenetére

    Na a kábelt meg elfelejtettem :U
    mert itthon nincs másik ilyen , mert a többi 2.5"-os rack házak már type-c-sek. / még szerintem a másik topikban tőled kérdeztem anno és azokból spájzoltam be /
    De erre is kerítek sort holnap.
    Rendszergazdai jogosultságok megvannak, mivel én vagyok :DDD / de nem vagyok informatikus /

    BIOS-ban az USB-s résznél minden enable volt. Sőt! az egyik kisgépen a felsorolásból az usb 3.0-ás aljazból bootoltam már pendrive-ot win telepítéshez.

    + Ilyenkor kérdés az is, hogy azon PC-k és USB 3.0 portok esetében más USB-s tárolóeszközök - másik külső HDD / SSD, pendrive - működnek-e, mert ha azok sem, akkor az pláne abnormális
    Minden más működik (pendrive, külső házas SSD stb.), csak ez a fránya Toshiba Canvio Basic nem akarja az igazságot.

    Akkor holnap kábel, becsszó :B . Van egy Maxtor M3 bent, ha jól emlékszem annak is ugyanilyen a kábele. Nagyon kíváncsi leszek. Bár csak az lenne a hiba.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák