Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    Sziasztok!

    Adattárolásra (nagyrészt filmek, illetve képek), illetve elsősorban torrentezéshez keresek külső HDD-t. Sajnos már a 3. külső tárolót sikerül elfogyasztanom ~4 éven belül (1,5TB Hitachi 3,5" belső HDD külső rackben, 1TB LG 3,5" külső HDD, 2TB 2,5" Toshiba külső HDD), mindegyiken elkezdtek a bad sectorok szaporodni pár év alatt, így kénytelen voltam lecserélni őket, a Toshiba most mondta be az unalmast.
    Az előzményeket figyelembe véve fontos lenne, hogy bírja a strapát a HDD, ne haljon meg 1-2 év után akkor se, ha sokat használom (3-4 éves a jelenlegi és S.M.A.R.T. adatok szerint 32,5hónap a Power On Time). Mindenképp fontos a hordozhatóság, így külső tápos merevlemez semmiképp sem játszik sajna.
    Az idő 90%-ában Macre lenne kötve, de ennek kompatibilitási szempontból sokat nem kéne jelentenie szerintem.
    Méretre 2TB kéne, sebességre pedig nem tudom mennyire alap mostanság az USB3.0, de az alá már nem adnék semmiképp, fenti paraméterek mellett mit ajánlanátok? :R

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák