Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAM007

    tag

    Sziasztok.

    Nemrég vettem egy 400Gb-os Samsung HDD-t (ATA), és vettem mellé 2 db noname fémházas USB-s mobilrack-et. Eddig volt a egy 160Gb-os Samsung vinyón egy műanyag rack-ben, de gondoltam lecserélem azt is. Ez a noname cucc, 3500 Ft / db áron volt, (a műanyagot is ilyen áron vettem). Beraktam a vinyókat, csatlakoztattam, eleinte felismerte a Vista csak a 160Gb-at, de mostmár egyátalán nem. Vagyis felismeri, de se a Sajátgépben, sem pedig TotalCommanderben nem jelzi ki. Hallani lehet a hangot amikor csatlakoztatom, az eszközkezelő is kijelzi, de semmi más. Gondoltam, hogy oprendszer/driver hiba lehet. Drivert újraraktam, semmi. Xp feltelepít, ott is eleinte feilsmerte, majd semmi. Vista visszarak, ugyan ezt eljátszotta, aztán most megint semmi. A mellékelt mini CD-n nincs driver se XP-hez, se Vistához... Mi a teendő? Ha visszaviszem, ott biztos felismeri a gép, mert egy idő után kezdi nem látni. Visszaraktam a műanyag házba a vinyót, azzal működött.
    Valaki tud nekem segíteni? (400Gb-at le kell még formázni, mivel alapból nem is látja a gép, azt még ki sem tudtam próbálni)

    Előre is köszi!

    üdv, BAM

Új hozzászólás Aktív témák