Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clever0

    senior tag

    válasz King Unique #3383 üzenetére

    Az oprendszer win7 64 bit és Total Commander 64 bites 8.x-es változatával másoltam. A forrás minden esetben USB3-as rack volt, próbáltam róla másolni más anyagot is, és produkált 100-ról 0.7-re leeső, majd utána megnövő átviteli sebességeket. Már nem emlékszem a pontos időrendre, mert a kiinduló állapot a minipc-n USB3-ról USB3-ra, de ott hamar leesett a sebesség 30-ra, ezért próbáltam két gép között 1000-es ethernettel USB3-ról USB3-ra, aztán lecsatoltam a vinyót a minipc-ről és a nagygépen próbáltam tovább. Ott is lassú volt, ezért lett a vége az USB3->PC->eSata, utána a cél vinyó be lett építve és a lelassulás megmarad, de újra nem jelzett hibát. USB-USB kapcsolaton azért nem jött a hiba, mert nem vártam a feléig, előbb megszakítottam a másolást. A BIOS úgy van beállítva, hogy kezelje a GPT-s lemezeket, azt hiszem az az AHCI. A cél vinyó már megvan több, mint 1 éve Fantec házban, idáig nem fordult elő ilyen. A forrás vinyó sok éves, már csak 95%-os, sok baja van, de nem arra hozta a hibát, hanem a cél-re.

Új hozzászólás Aktív témák