Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz MaxxDamage #3185 üzenetére

    Az újabb MP Toolban a "kulcshoz" be kell írni a jelszót (asmedia) és utána érhető el az összes beállítás. Amúgy általában 1051-et ír a Product String, ezért kell megnézni ténylegesen a chipet.
    Viszont én is tapasztaltam, hogy a nemrég vásárolt külső háznál, amikor frissen lefényképeztem a chipet, akkor tökéletesen látszott rajta a fehér felirat, most már ott is alig... De vsz a tray alapján a tiedben is ASM1053 lehet.
    Leválasztás és alvó mód annyira nem létszükséglet, illetve mint az összefoglalóban írva van, a 1051-eshez van inkább firmware. Persze van a módosított firmware, ami aszem a 1053-asra is jó és beállítja ezeket, de azt csak saját felelősségre érdemes próbálgatni!

    Viszont új fejlemény van az ASMedia 8TB+ HDD támogatása ügyben, batagy fórumtárs találta ezt a német oldalt:

    ASMedia Aktuelle Externe Gehäuse Chip Firmware für 8TB ++

    A németek előbbre járnak ilyen téren, tesztelgették nagyobb merevlemezekkel és úgy néz ki működőképes a dolog, akár még 1051-es chipnél is. Nem csak chip, hanem erősen firmware függő is ez az egész. De jobban meg kell nézegetni ezt nekünk is és pontosítani az infókat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák