Hirdetés

Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz veze #1640 üzenetére

    Egyet értek a gondolatmeneteddel. Az aktuális esetben neki erre kellett megoldás, ezért nála tiszta haszon ha műanyag, de egyébként igazad van.

    Ma jött meg a Rapid Case USB3-unk, 2 hét volt mert hiánycikk a nagykerekben és az első webshop csak hülyített, azt a tényt hogy akár hetekig nem lesz a világért sem árulták volna el (helyi számtechbolttól tudtam meg hogy így van) csak ígérték, hogy rövidesen. Végül a Rufusz raktárról küldött egyet. Egyetlen bánatom, hogy az egyik oldalán le van sérülve egy kis ponton az eloxálás, ami nem a forgalmazó hibája - originál és sérülésmentes csomagolása volt - sokkal inkább a gyártóé aki úgy csomagolja a racket, hogy a készülék egyik oldala egyben a tartozékok -tápegység, csavarhúzó(!)- fedele is így azon hánykolódhatnak szállításkor :W
    Éppenséggel a gyárból is jöhetett eleve sérülten nem tudom, de hiába apró hiba azért bosszantó lévén a rack fekete, a sérülés meg fémszínű. Alkoholos filccel megoldottam jobb híján.

    [ Szerkesztve ]

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák