Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kriza

    őstag

    Üdv Mindenkinek!

    A következő problémámra keresek választ:
    A mai napon vettem a Mistralban (!) egy 2,5-ös méretű 80GB-s Samsung ATA HDD-t és hozzá egy Spire GigaPod keretet.
    Beleszereltem a vinyót, formáztam, aztán kezdtem volna használni... igen ám, de amikor a kezembe vettem az eszközt, hogy kicsivel arréb tesgyem az asztalon elkezdett rázkódni (kezemmel éreztem, hogy nagyon rezonál, még egy régi 3,5-ös sem rezonál ennyire, nemhogy egy kicsi új), fura zümmögő hangot adni, kattant egy halkat, majd men látta többé a PC. Kábel kihúz, újra bedug, PC felismeri, ám ha kicsit mozdítok rajta ismét zümmög, rezonál és kattog, néha meg el is veszti a kapcsolatot.
    A rezonancia normál működés közben is fennál, szerintem brutális mértékű egy kis vinyóhoz képest, még egy régi vinyótól is fura lenne. Ha a fülemhez tartom a keretet, akkor is fura zajokat (ciripelést meg halk kattogást) hallok.
    A kábelek pontosan érintkeznek, a hiba fennál akkor is, ha mindkét kábelt használom, és akkor is, ha csak az egyiket - tehát mindig.
    A kérdésem: mi lehet a baj, valaki láttot-e már ilyet, és merjem-e visszavinni ezzel a MISTRALba???

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Új hozzászólás Aktív témák