Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    peter76bp válasza spileraaa (#2287) üzenetére
    2013-04-06 18:25:35

    etbuying abszolut ismeretlen, pandawill szerintem felejtős, sok a gond velük, tinydeal-ről kisebb dolgokat szoktak rendelni, azokkal nincs gond, tmallbox megbízható, csak alapból szemét a webshop rendszerül.

    Az árakat nem tudom, hogy nézted, de vedd figyelembe, hogy sok helyen PayPal és posta költséget is felszámolnak és az nem mindig van kiírva a készülék árnál az adatlapra.

    A tmallbox azt csinálja, hogy free shipping az áru, de ha kosárba teszed rögtön rádob talán 3$-t a Shipping sorban és a végén fizetéskor talán még PayPal költséget is rászámol. Ezt leszámítva egyébként azt hiszem megbízhatóbbak közé tartozik, emlékeim szerint telót többen rendeltek már tőlük.

    Legjobb képet akkor kapod bármely kiszemelt boltról, ha beírod a keresőbe itt és a Dual SIM-es topikban is a boltok neveit és megnézed ki mit írt róluk Amire egy találatot sem kapsz, azt talán nem neked kellene letesztelni.

    (#2289) Drbonci válasza spileraaa (#2287) üzenetére
    2013-04-06 20:28:50

    Drbonci
    (fanatikus tag)

    Ebből én a tmall-t ajánlom saját tapasztalat alapján. A panda továbbra is kerülendő.

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Új hozzászólás Aktív témák