Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    Sziasztok!

    A Fire és Ampe tabokkal meg vagyok elégedve, miután napokat mókoltam rajtuk, rootoltam, appokat telepítettem, leszedtem a kínaiakat stb. Az Ampe kezdőképernyőjén az ikonok tologatása lassú volt, most az is jó, mert egy itteni kolléga javaslatára indítót (launcher) cseréltem.
    Mint már említettem, ha a Posta hozza a cuccot, általában nincs pluszköltség (áfa, vám). A gyorsfutároknál sajnos fizetni kell (kivéve talán az EMS-t, mert azt is a Posta működteti nálunk).
    Én 3 év alatt kb. 150 terméket rendeltem Kínából, és egyetlen alkalommal, a kb. 175$-os Fire tabletem után, fizettem 27% áfát, ott is csak azért, mert nem volt türelmem kivárni a Postát, ezért DHL-lel rendeltem. Amúgy az áfa "csak" kb. 10.500 ft volt, mert a szállítási díjért nem számították fel.

    A Star MTK6577-es okostelefon mókolását épp most fejeztem be: rootoltam, GPS-t ráncba szedtem, kedvenc appjaimat feltelepítettem, feleslegesekat leszedtem. Két nap volt (persze nem folyamatosan), de megérte!
    Egyébként a fent belinkelt kereskedővel nem vagyok megelégedve. A 16 Gb-os microSD kártya rossz, a telefontok (kiegészítő, amelyért ha jól emlékszem pluszpénzt fizettem) nem passzol a telefonhoz. Már megírtm az eladónak, hogy ha küld egy jó minőségű 32 GB-os microSd kártyát, nincs gond, egyébként le fogom minősíteni az Alin. Egy ilyen leminősítés miatt akár több tucat ügyfelet veszíthet, tehát, szerintem fogja venni az adást.
    Ettől függetlenül, a telefonnal meg vagyok elégedve, SD-kártya meg tok lesz valahogy. Persze, ha most rendelnék, akkor ennél is biztosan 4-magosat vennék már.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák