Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Criton

veterán

válasz szesa #244 üzenetére

Igazad van, pl én a Németek viselkedésén csodálkozom, nem mondom, hogy ott nincsenek bunkok mert bunkok mindenütt vannak. Minden ember más. De könyörgöm, hogy ha ott 10% a bunko agrasszív vezető az se sok.

Még1 észrevétel amit nem emlitettem, ami szerintem a táblákon kivül szintén fontos, az a utak felfestése, én pl a Moszkva téren ugy probálok már meg közlekedni, hogy nézem, hogy az elöttem lévő hol halad, mert a sávok többségét már nem láttni. Egy idegen, aki nem ismerős ott, az még rosszabb helyzetben van. Főleg ha külföldi.... - ez a másik, a magyar l*szarja, hogy külföldi megy elötte....

Én már azt kezdem unni, itthon, hogy idegen helyen, lassitok kereszteződésben ha nekem van elsőbbségem..... jobb a bíztonság !

Valamint szintén nagy probléma, hogy ebben a városban kevés a parkolóhely, és akkor is ha találsz, elég nehézkes beállni, főleg ha az ember mögött 5/6/7 en állnak ésmár nyomják a dudát, de nem képessek felfogni ez kb olyan mint a bicikli, van aki tud és van aki sok gyakorlás után sem tud olyan jól.

Nekem most lesz meg 1 éve a jogsim, fiatal is vagyok - de nem török kocsikat, előírtan vezetek, mert nekem nem a papa vette a jogsit, hanem szépen tanfolyam+vizsga - ami nem kis pénz....

1 év alatt 14782 km levezetése jónak számít ? ''sok város,külföld''

szerk : amikor kint voltam, megkérdeztem pár németet, mért mennek ilyen jól és türelmesen , válasz : sokba kerül a vizsga - 2000 euro asszem, +2 évente kötelező szemvizsgálatra kell menniük és ha a szemvizsgálaton nem érték el a 80% ot, akkor jogsi bevonva....

[Szerkesztve]

Hozzászólok Aktív témák