Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Tegnap volt első vezetési órám. :D Elsőrerosszabbra számítottam egész jólment. :)

    sx4 el tanulok, tetszik az autó is, el is férek a 2méteremmel..

    Annyi a baj,hogy egyenesnél rendesen fogom a kormányt tehát 22:10 nél meg minden de kanyarodásnál egy kézzel tenyérrel és ez nem tetszik oktatónak annyira. :D Azt mondja "Róbert azért ennyire ne lazázzunk már :)".

    Aztán mikor utána véletlen csináltam rámnézett jó mondom tudom . :D

    Másik a kuplung, "csak" 1x fulladtam le beállásnál viszont megtartani a kocsit még kicsit necces tehát gáz nélkül a súrlódási ponton tartani,hogy ne fulladjon le a kocsi és guruljon magától 1esbe gáz nélkül úgy,hogy elengedem...

    3.-ik: Mivel sx4 nek "elektromos" gázpedálja van és nem bowden húzza ezért nagyon érzékeny és mivel a finommozdulatokat gyakoroltuk ezért nem mehettem 2ezer fordulat fölé.. Igen ám de 1mm-e lejjebb engedem a lábam már megy fel.. Tehát ezeket kell gyakorolni aztán ennyi. :D De jó volt minden esetre.. Oktató is jófej. :)

    Valahogy a tanpáyára bejutott egy taxis balról jött, hiába,hogy tanpálya de azért itt is működik valamennyire az elsőbbség.. Na mentunk kb 20-30között nekem volt ugye elsőbbségem erre fel elém vág a taxis. Satu fék, bólintott jó nagyott az sx4 vártam a leb@szást oktatótól de nekem adott igazat aztán mondta az oktató kollegáknak. Hát igen,taxis. :D

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák