Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz vati #216 üzenetére

    nekem 3 éve az oktatóm mindig azt mondta, legyen az villamos,bkv busz ( az erősebb kutya b***ik )

    a kresz maga meg sztem annyira tele van minden felesleges dolgokkal, menet közben ugysem azon gondolkozol, hogy a 128. oldalon a 4. képen ilyenkor mit is kellett csinálni....

    Ami a legfontosabb szerintem mindig, jobbkéz, ki kanyaródik kisívben, előzési szabályok ( autópálya , párhuzamos úton stb... ) meg persze a táblák ismerése, azt elég sokan nem tudják + a rendőri karjelzéseket - 3 éve van meg a jogsim, és ezalatt az idő alatt, kb 3x találkoztam forgalomírányító rendőrrel.

    valamint elég sokan nem ismerik azt, hogy ha adott egy úttest, és a közepén van egy sziget, ahol a gyalogos megtud állni, akkor ha ott is áll, akkor is a gyalogosnak van elsőbsége, mert a sziget attól még az úttesten van.

    asszem kb ennyi. nekem még anno 100% os lett a kresz, rutin elsőre + forgalmi is. :Y

    ha jól emlékszem akkor a #227 képnél a villamosnak van elsőbsége, utána a A kocsi, és utána a B, ugyanis bal kéz szabályról nemtok, hacsak, nem fogy el az utad vagy nincs akadály - bár ez akkor vonatkozik ha párhuzamos az út....

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák