Hirdetés

Aktív témák

  • Szekkancspet

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van otthon 400 könyvem mindenféle kategóriában amik csak arra várnak, hogy eladjam őket. Begépelgettem mindet ( cím, szerző, kiadó stb ) és osztogatom is a listát rendesen, de úgy érzem, hatékonyabb lenne ha egyszerűen felnyomnám a netre, csak fogalmam sincs, hogy hová érdemes. Gondolkodtam rajta, hogy felrakom őket vaterára meg aprónetre, csakhát mind a kettő tiltja, hogy egyszerre fent legyen itt is, ott is, ami már csak azért is érthető, mert kellemetlen lenne mindenkinek, ha egy könyvre akkor licitálnának az egyiken, amikor a másikon már elkelt. Igaz, erre nem túl nagy az esély, és a licit lejárati idejének csökkentésével a nullához tart. Vajon ha egyszerre lejár 400 licit, akkor egy gombnyomással frissíteni lehet mindet, vagy egyenként kell? Milyen helyeket tudtok ajánlani, ahol érdemes ilyesmit hírdetni?
    Előre is kösz a válaszokat!

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Szekkancspet #1 üzenetére

    Enyhén félrevezető ez a cím...

    A Vaterán aukció indításakor van lehetőséged beállítani, hogy sikertelenség esetén hányszor induljon újra az aukció, de valamennyiben ez is maximalizálva van.

    Az aprónet szerintem nem tiltja, hogy máshol is hírdetve legyen, viszont a Vatera és a többi aukciós hely is igen, hiszen ott nem apróhírdetést adsz fel hanem licitet indítasz és elég kellemetlen, hogy ha a licit vége előtt eladod máshol a portékát.

    Ennyit elöljáróban, a többit pedig folytassuk itt:

    Ismerd meg: ebay & vatera [link]

    És a lehetőségek közül ne hagyd ki a Prohardver Apróhírdetés szekcióját se! [link]

    Feel Good Inc.

Aktív témák