Hirdetés

Aktív témák

  • v1zof

    lelkes újonc

    Sziasztok!

    Aki ismeri már a Kodi médialejátszót, biztos hallott már a magyar, illetve angol nyelvű kiegészítőkről, melyekkel könnyen és kényelmesen hozzá lehet férni filmekhez és sorozatokhoz.
    Egy új, hónapokon át szinte az alapoktól felépített kiegészítő született az elmúlt napokban, a Seren. Előnye a korábbi, hagyományos kiegészítőkkel szemben, hogy a forrásokat csatolni kell, így külön csapat dolgozhat a tartalmakon és a kiegészítőn.
    Beállítása itt található meg.
    Pár példa az újdonságairól:
    - Villámgyorsan összeszedi a linkeket, automatikusan lejátsza a legnagyobb méretűt elsőként
    - Ha sorozatot nézel, pár másodperccel a vége előtt összegyűjti a linkeket a következő epizódhoz a háttérben, majd amikor véget ért a jelen epizód, elindítja azonnal a következőt.
    - Linkkereséskor ha már talált pár HD linket, megszakítja a keresést és elindul a film
    - Véletlenszerű epizódlejátszás kedvenc sorozataidhoz
    - Trakt.tv fiók és még sok egymás.
    Aki nem tudja mi az a trakt, azonnal keressen rá, mert megkönnyíti filmes szokásait: nézőlistákat alkothatsz, megjegyzi melyik epizódnál, hányadik percnél tartasz, filmeket ajánl fel személyre szabva, INGYEN.

    A legjobb ezekben, hogy maga az addon kész van, nem kell "magyarítani", csak a jelenlegi ExoSharkban megtalálható szolgálatatókat át kéne emelni bele, amihez én nem értek, ezért fordulok hozzátok.
    Ha valaki a fenti linken, Redditen utánanézne hogy kell átemelni őket, akkor a magyarok számára is hasznos lenne ez a kiegészítő.

    Sajnos/nem sajnos csakis prémium előfizetéssel (Real-Debrid vagy Premiumize) használható, ezek ugye azért jók mert prémiumként férsz hozzá a linkekhez: nem bufferel, nincs captcha, saját fájlokat tudsz feltölteni a felhődbe, majd Kodin megnézni, több link és ez az új kiegészítő torrent fájlokat is keres pluszban, méghozzá letöltés nélkül, ha már valaki más rajtad kívül megnézte a tartalmat (ez angolban szinte lehetetlen hogy te legyél az első, magyarban meg pont hogyha valaki más sajnos).
    Mindkettőnek az a lényege hogy az openload, vidlock és további egyébként fizetős hostereket egyben tartalmazza. Tehát maximális sebességgel kapod a videót. Ezt így lehet használni a már meglévő movieshark meg exosharkokon, de így önmagában csak ezért nem biztos hogy megéri. Viszont képes torrentet kezelni, anonim módon (ha pl Londonban vagy máshol, ahol büntetik a torrentet már eleve ezért megéri), sőt ha már valaki előtted letöltötte, neked nem is kell a felhőbe mert már ott fent van más által. Magyar torrentnél ez nem jellemző. Szóval ez a Seren keres torrenteket meg hostereket is tök gyorsan. Ha angolul filmezel nyugodtan vágj bele. Én így szoktam pikk pakk megy minden másodpercek alatt akár 4K-ban is. De több linket NEM talál a cucc! Rokonommal közösen használjuk a Premiumizet mert ő magyarul néz, erről alább írok.
    Azért ezt használom, mert képes évados packokat kezelni, saját addonja van, RSS automatizálási lehetőség, VPN, VOIP, több IP cimről lehet használni... Viszont aki új a témában, neki a Real-Debridet tudnám ajánlani ára miatt, kivéve ha szeretné nCore-val összekötni:

    nCore-on könyvjelzőkhöz ad egy sorozatot amit meg akar nézni telóról, ez RSS által letöltődik a premiumize szerverre (nagyon gyors sebességgel, amennyire a seed engedi, miután befejeződött visszaseedeli hogy ne legyen belőle hit n run), és Kodin a premiumizer addonnal megnézi. Sorozatoknál ez kényelmes mert egy perc alatt a pár évadot könyvjelzőkhöz adja és onnantól kezdve csak néznie kell. Filmeknél is ugyanígy van, de abban meg pont az a jó hogy böngészik az ember Kodin, megnézi az előzetest aztán ha tetszik rábökik és megy, plusz nyűg nCore-on utána keresni.
    Ezt a real debrid is meg tudja de csak darabonként (évadokat nem tud kezelni).
    Érdemes összehasonlítani a honlapjukon a két szolgáltatást. Real-Debrid, Premiumize.

    Hasonlítsátok össze melyik érné meg jobban Nektek ár-érték arányban, melyiket tudnátok jobban kihasználni. Először mindenképpen csak egy hónapra fizessetek elő, esetleg mindkettőre. Ha gördülékenyebb így a Kodi használata, akkor érdemes belevágni.

    Regisztráció itt (Real-Debrid) [moderálva, reflink törölve]

    Remélem valami újdonsággal tudtam szolgálni, és ha valakit érdekel a fenti addon, és ért a kódoláshoz (vagy nem tudom igazán mi kell hozzá), átemelhetné a magyar szolgáltatókat, mert így többé nem lenne szükség a MovieShark / ExoShark addonra, hiszen a Seren hosszú multú gazdája karbantartja a kiegészítőt és új funkciókat adogat hozzá, a magyaroknak meg csak a linkeket kéne be- és kidobálni néha.
    Mindenkinek jó Kodizást!

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

  • szabi__memo

    nagyúr

    Köszi az infót. Én még előtted nem hallottam erről

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz v1zof #1 üzenetére

    És ez mitől is nem fér el a Kodi topikban? Miért kellett ennek új témát nyitni?

  • v1zof

    lelkes újonc

    válasz v1zof #1 üzenetére

    Néha vannak kedvezmények a szolgáltatásokhoz (Fekete Péntek, Karácsony, Foci VB, stb..), nyugodtan kérdezzetek privátban, általában tudni szoktam mikor lesz a következő.

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz Intruder2k5 #3 üzenetére

    Mert hiszti volt, hogy mit keres ez a kodi topikban. :U

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

  • blakey

    titán

    válasz Carlos Padre #5 üzenetére

    Pont ez a gond, hogy nem a Kodi topikban volt kitárgyalva hanem a Magyar kiegészítő topikban. :) Teljesen értelmetlen volt ezt a topikot megnyítni, a Kodi topikba irányítottam a témát.

    * Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Aktív témák