Hirdetés
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Projektor topic
- Milyen monitort vegyek?
- Apple asztali gépek
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen TV-t vegyek?
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
50358 - 50301
50358 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
DiamondBack
senior tag
egy piros buko01-nek ezt boltoltuk
-
bsnss1976
csendes tag
Piros pontot kérnék neil_mullen fórumtársnak, SSD-t vett nálam, megbízható vevő!
-
neil_mullen
aktív tag
-
neil_mullen
aktív tag
-
B.Panther
csendes tag
-
Darkdeath102
csendes tag
Gabsesz -nek küldenék egy hatalmas PIROS pontot a Call of Duty Black Ops XBOX 360 játékért. A játék karcmentes volt, az eladó nagyon korrekt volt és minden a megbeszéltek szerint történt.
-
Denniss
aktív tag
-
golyo191
csendes tag
-
vlaho
aktív tag
-
MorphBCS
tag
-
remzi3650
csendes tag
-
farcsi76
csendes tag
a netesfiu nak szeretnék egy pirosat, a korrekt áron adó galaxy headset miatt, és amiért be-jegelte nekem...thx
-
Akcok94
senior tag
-
ktg3
őstag
-
Mister86
csendes tag
-
afterburner_
őstag
-
apóka
aktív tag
-
tiborbalog
csendes tag
-
apevia
aktív tag
-
robesz107
csendes tag
Üdv. Kechup [link] felhasználónak jár a fekete pont. Utánvéttel adtam neki fel csomagot. [link] Nem vette át. Azt állította nem érkezett meg hozzá a csomag, sem az értesítő. Postánál panaszt tettem. Kivizsgálták. A csomagot kézbesíteni próbálták. A mamája elismerte, hogy átvette az értesítőt. Buktam 3000 Ft postaköltséget. Az illető sem telefonra, sem üzenetre nem reagál.
-
indaboy
csendes tag
-
Nagytalp
senior tag
-
apevia
aktív tag
-
GAI
senior tag
Kérnék egy pirosat GAI kollégának egy ati radeon x1600 pro vásárlása kapcsán.korrekt,megbízható vevő!

Én is kérnék egy piros pontot csodaproli-nak ugyanezért az üzletért
-
sipilaci
csendes tag
-
gyuri152
csendes tag
-
csodaproli
csendes tag
Kérnék egy pirosat GAI kollégának egy ati radeon x1600 pro vásárlása kapcsán.korrekt,megbízható vevő!

-
sipilaci
csendes tag
-
kovimester
aktív tag
Kérnék egy piros pontot lista_x-nek ezért a Gigabyte VGA-áért minden rendben ment
-
Jamy01
csendes tag
Kérnék egy pirosat a [hangkari-ügyletért] [Chek] fórumtársnak!!!

-
hm74
aktív tag
Piros pontot érdemel [chrisnagy13] fórumtárs ezért az üzletért: [ATH-AD900]
Gyorsan és igényesen becsomagolva postázta az árut. A fejhallgatót kiváló, újszerű állapotban adta el.
-
victorztw
csendes tag
Piros pont [Sheol] kollégának, ezért az üzletért : [G15 rev2] . Gyors,és megbízható!!
-
Bjørgersson
félisten
ddrking pirosat érdemel, GTA IV Complete Editiont vettem tőle (a hirdetést már nem találom, valószínűleg érvénytelenítette). Minden a megbeszéltek szerint ment, villámgyors, megbízható eladó.

Ha valaki csak ezért nem akar vele üzletelni, "mert még csak újonc", nagyon gyorsan felejtse el ezt a baromságot!
-
jobbman
tag
Hatalmas PIROSSat kérek jobbman kollégának
ezért az üzletért: E6400 -as processzort vásároltam tőle kaptam mellé egy cpu coolert is ami pedig : Thermaltake golden orb II Minden hibátlan.
Előre utalással fizettem, tegnap postázta ma ide is ért!
Gyors, Rugalmas, Megbízható. Mindenkinek csak ajánlani tudom!Szintén megy a nagy piros pont SilveRado kvázi-tag-unknak, a gyors üzletért.
Bátran üzleteljetek vele, gond nem lesz.
-
LeC
addikt
-
krisz12071
aktív tag
Kérnék egy pirosat Popeye8 kollégának a sikeres üzletért.Egy Logitech Wireless Combo MK260 -at vettem Tőle előreutalással és korrekten,rendben ment minden!Ajánlom mindenkinek!
-
Majkee84
aktív tag
-
sipilaci
csendes tag
Nagy piros pont 1F2X5 kollégának segítőkészségéért és korrektségéért.

-
SilveRado
tag
Hatalmas PIROSSat kérek jobbman kollégának
ezért az üzletért: E6400 -as processzort vásároltam tőle kaptam mellé egy cpu coolert is ami pedig : Thermaltake golden orb II Minden hibátlan.
Előre utalással fizettem, tegnap postázta ma ide is ért!
Gyors, Rugalmas, Megbízható. Mindenkinek csak ajánlani tudom! -
dzsikonzols
csendes tag
Szintén jár egy nagy pirospont esgee85
korrekt hozzá állására és gyors üzletkötésért, lebonyolításért.
A megvásárolt Lumia 800 -ról kérésre pillanatok alatt töltött fel képet, amiért
-
indigo
aktív tag
-
olom
csendes tag
-
Zollkid100
tag
-
milu44
aktív tag
-
Pepe78
őstag
-
don dante
aktív tag
-
esgee85
csendes tag
Szeretnék egy hatalmas pirosat kérni dzsikonzols-nak a Lumia 800-as telefonbizniszért. Átutalással vásároltam a terméket, 24 óra múlva a kezemben volt olyan esztétikai állapotban, ahogyan én azt elvártam. Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
-
TaliGa
aktív tag
-
crysis 2011
aktív tag
sisi900 Kolegának a kérnék egy pirosat ezért az üzletért!
-
Csiga69
tag
Piros pontot érdemel emerico2004 fórumtárs ezért.
-
BaLee
addikt
Ment a vissza piros is thunder1991 kollégának, ezért az üzletért. Korrekt, megbízható vásárló, ami nagy szó, mert sajnos ebből itt is egyre kevesebb van...

-
cinkoxid
senior tag
-
extremebazis
csendes tag
Pirosat kérek MASZK1-nek a TOSHIBA Camileo H30 adásvételéért, a megbeszéltek szerint zajlott az üzlet.
-
#12224000
törölt tag
-
thunder1991
tag
-
Predator92
csendes tag
Kérek Kavinton75-nek egy piros pontot e korrekt üzletért: Link
Aktív témák
-
50358 - 50301
50358 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung kuponkunyeráló
- Hálózati / IP kamera
- Mesterséges intelligencia topik
- További aktív témák...
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- Eladó újszerű Samsung A57 8/256 GB független készülék, dobozában garanciával.
- Apple AirPods Max 2 USB-C Bontatlan Összes Szín / 27% áfás ár
- 262 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 14 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - számlával. Frissítve: 04.25
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


csak ajánlani tudom !





