Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz #07746304 #3010 üzenetére

    Mert nincs is. De amúgy elég komoly rövidzár kell ahhoz, hogy elégjen a kábel,
    én nem nagyon hiszek ebben... Kollégának szikrát hányt a technológia, amikor
    tényleg rövidre záródott az akkuja, és még úgy sem égett szét minden. Egy kis
    eső ahhoz rohadt kevés, hogy hosszú távon megpörköljön vmit... Eleve azonnal
    elpárolog a víz, amint megindul rajta az áram...:D (Meg önmagában a víz nem is
    vezető, csak a kosszal együtt, ami benne van...) Szerintem túlspilázod a dolgot:
    azt kéne kimérni, amit írtam, akkor biztos lehetnél benne, mi van a kábeleddel...
    Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ennyi technikai érzékkel hogy húznád be az
    új kábelt, mert a lyuk méretőből kiindulva sanszos, hogy szét kell hozzá szedni
    a csatit, ahhoz meg kis csavarhúzó kell, stb. Szóval nem rakétatudomány, de...
    (A videót még nem néztem, csak B-L-A-C-K hozzászólásából következtetek.:DDD)

    Ui: ha valamit, akkor a mikrocsipet* tudja tönkretenni egy rövidzár. Ha mondjuk
    adott bemenete 5V-ra van hitelesítve, és rászalad 39V, annak lehet kampeca...
    Viszont az jellemzően nem látszik rajta... ha csak nem égett meg látványosan.

    *: abból meg van 1-2 a kormányon lévő vezérlőben, a kijelző alatt. Egyik pl. épp
    a kijelző meghajtásáért felel, nekem az makkant meg, és világított összevissza.

Új hozzászólás Aktív témák