Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Értem, de mégis kényelmesebb a fejmozgás viszonyában az, hogy megdöntve olvasom, tehát tovább mozog egy síkban a fejem, mint hogy nagyobb betűmérettel állítva olvasom, hogy másodpercenként kéne ide oda cikáznia a fejemnek, nem?:)

    Videókon láttam már a lapozás sebességét, ez a valóságnak mennyire felel meg?
    1-2mp alatt megvan?

    Másik kérdés: van nekem pár képregényem, ami eleve fekete fehéren jöttek ki (főleg a walking dead sorozatra gondolok), ezeket tök jó lenne ezen olvasni, mert a mobil meg túl kicsi hozzá, a gépen meg szokás szerint megfájdul a fejem+túl nagy..
    A képregények spéci cbr formátumban vannak, ami csak egy átnevezett zip file, belül pedig jpg fileok vannak.
    Ezeket (fent említett 3formátum közül bármelyiket) tudja kezelni a kindle?

    Amúgy basszus, most végül is meg akartam rendelni uk-ből, gondolván, hogy mégsem várom meg az us készlet feltöltését, erre már az uk amazon se szállít külföldre, hanem átirányít az us amazonhoz.. :W
    Már csak egy reményem van: dec 26tól újra rendesen elérhető lesz a nemzetközi szállítás az us amazonon.
    Nekem legkésőbb jan 12ig meg kéne érkeznie, mert lesz két nagy utam, összesen 3 hét erejéig, és jól jönne az úton az olvasó..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák