Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    haliho!

    nem igazan talatam semmi jo kategoriat ennek a Tmanak... egyszer vol mar egy ilyenem es a mai napig banom, hogy eladtam, ezert 1000el keresek egy peldanyt. Amirol szo van:

    BMW E21 323i autocska. Ez a 3as capa. CSAK a 323i, esetleg a 320i erdekel, lenyeg, hogy 6 hengeres legyen, ja es eredeti motorral, nem motorcseres! Nem kell jo allapotban lennie, ugyis felujitom eredeti allapotra. Annyi muszaki es ero a motorban legyen, hogy pesttol 200kmre elguruljon a sajat laban. Max 200ezer ftig. Az 1979-1982 kozott gyartott modellek erdekelnek.

    A masik amit nagyon keresek, de lehetetlen talani: B6 ALPINE kivitel ugyanezen tipusbol. Vagy csak a motorja, de nagyon kene egy ilyen!!! Ez ''barmennyi'' penzert. :) Pliiz help me!

    Es ha esetleg van vkinek 3as capa gyonyorusege, akkor plz emil nekem, ha van weblap is az meg jobb, foleg ha kepek is vannak... :) Keresek tovabba nagyon jo autofenyezo mestert.

    Elore is koszi minden infot! Tudom, hogy nem PH! kereteibe tartozik...de ki kell hasznalni minden lehetoseget, ha az ember keres vmit, nem igaz? :)

    Ja, es keresek 9GB vagy 18GB SCSI 10k vinyot is lehetoleg hibamentes allapotban. :)

    Koszi all!

    Bye, happy

Aktív témák