Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Vazzeg...és ez a legenyhébb kifejezés a meccsre.

    A pokol kilencedik bugyrából hozták vissza ezt a meccset a lányok. Amikor 10 perccel a vége előtt hattal ment a Valcea, egy büdös fillért nem tettem volna arra, hogy ez meglehet :B Annyira kilátástalannak tűnt a játék, fejben nem voltak sehol...de ezt a 10 percet nagyon megnyomta az ETO.

    A románoknál, ha keresni kéne valakit, akin elment ez a meccs, az Pineau. Az első félidőben is rengeteg elszórt labdája volt. És Bulatovicot is jól sikerült tartani...ahogy ők is megfogták Görbét és Amorimot. A végén pedig Radicevic és Löke nyerte meg...pedig Lökét lekaptam volna a pályáról, mert nem igazán ment neki, nagyon felkészültek belőle. Tervel magassága pedig azt gondoltam, előny lehet. De még jó, hogy nem én vagyok az edző :D

    Szóval maximális gratula a BL-döntőhöz...én pedig elkönyvelhetek pár új ősz hajszálat, és egy enyhe fokú szívrohamot :DD

    vans?: egyetértek, régen láttam ennyire rosszul játszani a Győrt, mint az első 50 percben. 1-2 betlit elbír a csapat, de amikor ennyire nem megy senkinek sem, és ennyire rákészülnek az emberre...azt nem. De szerencsére ez nem lett kevés végül :)

    mefistofeles: én energiaitalt nyakaltam, mert jobbfajta sört nem kaptam...de nekem is remegett. Holnap pedig meló, és aludni is kéne. Namost, a meccs és a lötty miatt erre nem sok sanszom van...de azért annyira nem bánkódok :D

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák