Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz Egon #2638 üzenetére

    kimentem. Vác-FKC.
    megnéztem a japó csodákat.
    -
    de kezdjük a bemutatáskor:
    felálltunk, a Fehérvárral szemben mintha egy ifi lettünk volna két túlkorossal
    (nem volt ugye Drávai meg Hornyák)

    meccsben:
    szélsőjáték harmat, beállóban gyengék voltunk. átlővő majdnem szokásos, azaz gyenge kettes.
    Shteriova-ra félve azt mondom, az első jó igazolásunk évek óta
    (aki nem tudja: a Vardar-ból jött)

    a bírók:
    csúnyán kiszúrtak velünk, mert kétszer hoztak kettős emberelőnyös helyzetbe, ezzel teljesen összezavarva minket...
    egyiket a 2. félidő legelején, tehát szünetről jöttünk ki hatan négy ellen.
    mondanom sem kell, egyik dupla előnyt sem tudtuk kihasználni, ezen el is úszott a meccs.
    kevés lőtt gól, többet nem is kell mondani. 19-24 lett oda.

    a japók:
    az irányító jól mozog, lövőereje nincs, de gyors, meg próbálja mozgatni a csapatot, mindig amit Bakó mond/mutat neki
    a másikat nem vettem észre, lehet pályán se volt

    egyéb:
    csudijó szurkolói füzetünk végre elkészült, még jó hogy, nyomdára nem kell költeni. apropó:
    amúgy ha találkozunk meg fogom kérdezni L. Imit, milyen hosszú távon gondolkodik az IPG, mert ha tényleg van türelmük kivárni a '94-97 (!) születésű felnőttcsapat beérését, még bármi is lehet...tízéves terv szinten...

    a 19 fős felnőtt keretből 10 játékos 94 vagy utáni születésű!!!

    ja, új megfogalmazott célunk van: "a megerősödött középmezőny első felében végezni"
    nekem is van új célom: drukkolni az alsóház elkerüléséért. mindig kell valami, amiért kimegy az ember :)

    Egon: ha már Májki hallgat és schweizi is negatív, akkor tényleg nagy a baj...

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák