Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• WonderCSabo

félisten

válasz Egon #2105 üzenetére

Szerintem a 7 hetes dologba a szövetség nem ment bele, gondolom kompromisszumot kötöttek. Ebben a szezonban nyilván nem lesz semmilyen váltázás, hiszen már ezer éve ki volt írva a versenyrendszer, ezt most már nem lehet megváltoztatni. Esetleg a következő ősszel kezdődőt, de nem hiszem, hogy ilyen durva dolgokba belemenne a szövetség. A 10 csapatos bajnokságnak mondjuk talán lenne értelme - a két uccsó csapat csak pofozózsák az NB1-ben, és anyagilag is mindig probléma szokott lenni. Persze én látok erre megoldást - a focitól át kell csoportosítani pénzt a kézihez, sokkal többet költenek rá...
    NA lehet, hogy mégsem akkor haver akkor, Te ezt jobban látod. Mindenesetre nagyobb haver, mint a külföldi edzők. :)

Megnéztem a VB-keretet: 27,1 az átlagéletkor. Ez az itthoni EB-re kb. 28 lesz... 5-en vannak most 30 évesek vagy azon felül. Ezek közül Vérten Orsit és Vincze Melindát tovább Bulath Anitát azonnal ki lehetne dobni, mert nem sokat adtak hozzá a csapathoz - hiába voltak jók a dunaferresek az NB1-ben (persze ez lehet, hogy Jánosunk hibája is volt). Görbicz és Kovacsicz Mónika hasznos tagjai a válogatottnak, őket semmiképpen nem küldeném el legalább Rióig. Most Herr 29 éves, őt mindenképpen egy fiatal kapusra kell lecserélni, sokan vannak, de egyik se kimagasló eddig, de ígéretesek lehetnek. Szerintem a többi játékosnak helye van a csapatban, és nem tudok sokkal jobbat náluk egyelőre. Szamoránszky Pirit mondjuk sajnos lehet, hogy el lehet felejteni, régen jó volt, de a betegsége miatt már a mozgás is nehéz neki.

A fiatalok közül Schatzl, Klivinyi és Kovács Anna azok, akiket én már most beépítenék a válogatottba.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés