Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Traxx #116 üzenetére

    No...így egy napot aludva: bosszús vagyok. Nem kicsit, nagyon.

    1: a szlovén meccs lazán fogható lett volna, ha van valami halvány kapusteljesítményünk. De elkeserítő volt úgy nézni a meccset, hogy támadnak a szlovénok, és előre tudtam, hogy úgyis beverik :( Ha a kapusok több labdát fognak, akkor tényleg üthetőek lettek volna.

    2: a horvát meccs...Mocsai nagyot bakizott a végén, hagynia kellett volna végigpörögni a támadást. Nem értem, miben is bízott, 5 mp alatt odatesszük bárkinek a lasztit, azt a padlóba döngölik, és kapunk egy időntúlit...mint legjobb verzió. Időn túli hetest nem igazán, mivel mindenki mellett állt szlovén, így nem hiszem, hogy ilyen szitu kialakulhatott volna. Amúgy +5-nél is azt mondtam, hogy ha jön Balic, Duvnjak, meg rendesen játszatja Goluza Vorit, akkor mi vért izzadunk...így is lett, szoros volt a vége, Balic nélkül, és nagyrészt Vori nélkül is. De ettől még tény, hogy egy tuti nyerőből lett X. Jó, ha előző nap megütjük a szlovénokat, akkor az említett kulcsemberek se pihentek volna a horvátoknál.

    Összességében voltak nagyon jó meccseink (az első 3), voltak nagyon pocsék (Izland), és volt nagyon küszködős (Szlovénia, és a meccs egy részében Horvátország, bár az utóbbi a jó és a küszködős határán van, mert papíron az eredmény pozitív). Több volt ebben az eb-ben...sokkal :( Nagy kár érte. Viszont Ancsin jó lesz, Putics ha koncentráltabb lesz, szintén (nagyon sok labdát eladott), ami az eddig kevesebbet próbált átlövőinket illeti. Zubai odapakolta magát, Harsányinak volt nagyon jó meccse is és volt szenvedős, Csaszi végig hozta magát, kapusok rapszodikusak. Iváncsik Gergőtől meg többet vártam, ő nem ennyit tud, mint amit a vége felé mutatott.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák