Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapor_Ur

    csendes tag

    üdv,
    felhozom ezt az öt éve "hibernált" :D témát az alábbival:

    a p4p800-as alaplappal szerelt számítógépem windows xp alatt hibernálás és készenléti üzemmódból nem tud visszaállni. "Elalszik" rendben (s3 state-ben), de ha "ébresztem", újraindul - hibernált állapotból és készenléti üzemmódból is.
    A biosban a power management funkcióit állítgattam, ez nem segít (egyes beállításoknál újra sem indul, csak felpörögnek a ventik, vinyó, de nincs kép). XP-s energiagazdálkodási lehetőségek alatt sem lehet semmit állítani, ami megoldaná a dolgot.
    XP-t újraraktam (nem csak emiatt), nem segít (XP sp3).

    Túrtam a fórumokat, addig jutottam, hogy ismert probléma mindenféle alaplapnál, márkánál, de olyan megoldást nem találtam, ami nekem is segített volna. Eddigi lapjaimnál nem jelentkezett ez.

    Van tippetek, mit tegyek? (azon kívül, hogy ne használjam ezeket a funkciókat - olyat is olvastam, hogy ezek notebook-ra vannak kitalálva, de szerintem asztali gépen is hasznos.)

Új hozzászólás Aktív témák