Hirdetés

Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz Kalandor #48 üzenetére

    Szia!

    "A hardveraprós jelentésben beküldi valaki a problémát, és azt megoldjuk."

    Nem ezt írtam hogy megoldjátok hanem nem kerül be a Topicba semmi ellenőrizetlen bárki által behányt bármi részinfókkal nem oda való dolgokkal linkek nélkül stb jelentés, komment nagy semmik /Jófogásos csalók stb../ Magyarul... kvázi egyszerűbb lenne mindenkinek egységes lenne az egész átláthatóbb kezelhetőbb sztem.

    Én csak azt javasoltam mielőtt topicba kerül egy ügy sablon alapján történik a bejelentés ami előre megvan mindenkinek egységes, és ha jól ki van töltve elfogadja egy illetékes és egyből megy a Tpoickba automatán egységes forámtumban, és Jelentett is kaphat mondjuk Automata PÜ-t hogy oda került vagy mi lesz ha ... felhívást !

    Egyből az is kiszűrhető lenne ha valaki adatvédelmet sértene, behány egy privát levelezést stb.. magyarul nem a Topickot kéne 0-24 figyelgetni moderálni, hanem csak a jelentéseket és amit elfogadtok az ott van ennyi.

    De csalós topik kell nyilván , hiszen pont azért van aki olvassa ugyanabba a csapdába ne essen mint más vagy csak a tanulságok miatt is..

    Vagy ha rendeződött is azért informatív hogy kinél mi volt korábban van nyoma és nyilván akit itt megtalálsz fentartásokkal kezelsz főleg ha olyan ügye volt...

    Moderált Jelentések / Válaszok és akár a párbeszéd is elfogadás után menne a Topickba nem csak részinfók hanem minden értelmes ami az ügyhöz tartozik átnézés után elfogadtátok, ha meg már sok mint sok esetben akkor mindkét fél kapna egy levelet VÉGE rendezzék HA kívül rendőrség stb.. vagy egy zárt topik onnantól és ott folytatódna a csevegés köztük igen a fő Csaló Topikba meg zárni az ügyet.

    Én csak azért gondoltam így, mert elkerülhető lenne CSALÓ topickban így a sok oda nem illő felesleges és mindenki hozzászólása, vagy akár az is hogy adatvédelmileg oda nem illő adatok ott pihenjenek ameddig egy Modi oda nem ér.. amire volt már pár példa és nem kéne 0-24-ig figyelgetni sem..

    Vagy lehet egyszerűbb az is Bejelentő megtesz alap Jelentést röviden leírja mi a baja kivel mivel és Jogosnak vélitek akkor őt hozzáadjátok, hogy írhat a topikba persze egy útmutatással mit hogyan terjedelem ahogy összefoglalóban is van. Ugyanígy sértett is ha válaszol írhat ezen elvek alapján de aki NEM tesz Jelentést az nem írhat a topikba ha meg zárult az ügy akkor nyilván onnan read jog nekik is mint volt. :R

    Persze ezek csak öteletek megvalósítási nehézségeket én nem látom mihez mi kell ... megoldható lenne-e .. nyilván.

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Aktív témák