Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Teasüti #5333 üzenetére

    Nem rossz, ötlet, de holnap reggel jön egy kolléga aki eléggé ért ezekhez a menet vágós dolgokhoz, szerintem meg fogja oldani. Idáig még mindent megoldott. :)

    M_o_g_y_i: Köszi, ha más nem szerzünk egy ilyet, lehet még máskor is szükség rá.

    stracker06: Nekem nem kell ezt megmagyaráznod, 90-es évek óta kerékpározom. :)
    Senkit nem nézek, nézünk le amiatt, mert régi a bringája.
    Ezt bemagyarázod magadnak, én azt nem tudom megérteni, hogy egyes emberek, hogy gondolják azt, hogy 20 éves, teljesen elhanyagolt, berohadt, rozsdás csapágyakkal rendelkező, pókhálós, kirepedezett gumis kerékpárt kb egy tábla csoki áráért megcsinálod. Most ezt nem konkrétan az előbb vázolt eset miatt írom, csak úgy általánosságban. Rengeteg ilyen emberrel találkozom. Persze ezekkel is normális stílusban beszélünk és megpróbáljuk nekik elmagyarázni, hogy azt értjük, hogy neki csak hobbi célból kell és nem is ér sokat a bringa ezért nem akar rá "sokat" költeni, de attól még mert nem a tour de france-on akar indulni nem árt ha biztonságos a bringa és meg is tud vele állni ha kell. Ezt sajnos sokan nem értik meg, csak puffognak, hogy mennyibe kerül. De a fullhd tv valószínű ott van a pecóban hitelre amin nézik az éjjel nappal budapestet. :) A kerékpározásnak vannak bizonyos költségei, vannak kopó alkatrészek, amiket időnként cserélni kell, ezt rengetegen nem akarják megérteni, én ezektől kapok hülyét. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki kit néz le, meg hogy mennyit ér a kerékpár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák