Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cadal

    őstag

    válasz Tothgera30 #41950 üzenetére

    Amúgy érdekelne hogyan sikerült kézhez kapni a rendelést követően, és mi volt a végösszeg.
    Március31.-én rendeltem (és kifizettem) a Bike-Mailordertől Ők szállíttatnak Mo.-ra is. Április elsején odaadták a bringát a Fedexnek. Április 8.-án pedig, - ahogy előre írták is - a Fedex átadta nekem.
    Költségek: A bringa ára még mindig 1099€ a szállítás pedig 35€. Ennyi. Dobozban érkezett (bár amikor átvettem egy kicsit megállt bennem az ütő, mert így érkezett gondolom valami sutyerák rakodómunkás csinált rá egy plusz helyet ahol bele lehet kapaszkodni. Szerencsére a bringát kellően körbe rakták pufi csomagoló anyaggal így semminek nem lett baja) Minden kütyüjével együtt. Bringaboltban 5K-t kértek a be üzemelésért. (meg rakattam defektgátló lötyit a kerekebe, de az már saját szoc problémám) :) Kb ennyi.

    #41972 Hasaggymeg: Szerintem hamarabb beszerez egyet meleg ide vagy oda!!! :DDD

    #41961) TakiUZ: Pont ez is lenne a dilemmám, hogy van e ebben a bicikliben valami, amit nem látok, mert furcsán jó az ára Én sem értem az árazását, de most már nem is érdekel! Amúgy szerintem nincs buktató. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák