Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Mr.Csizmás #318 üzenetére

    Nem hamisítás, itt van megbízható webshopban kicsit drágábbért. A két nagy német gumigyártó (Continental, Schwalbe) termékei hazánkban elképesztő áron vásárolhatóak meg, egyszer kiszámoltam, a Schwalbe NN-RR-SS sorozatainak magyar MSRP ára a némethez képest 600 forintos euróárfolyamon jött ki.

    Contintentalból sokkal olcsóbban a B kategóriás külsőket lehet kifogni, ez azt jelenti, hogy általában a feliratok/reflexcsík festését szúrták el, de ilyet mostanában nem láttam.

    Ha külföldről rendelsz, akkor érdemes a hajtogatható változatokat nézned, amik igaz, hogy kissé drágábbak, de a különbség már a postaköltségen visszajöhet.

    Ezt a hajtogatható modelljüket tudom ajánlani neked a sok aszfalt, könnyű terep és relatíve defektálló feltételekre. Középen slick, a szélén ott vannak a bütykök könnyű terephez. MTB-n használtam ilyet városban, aszfalton jó, nem kopik nagyon, földúton jó, esőben vizes aszfalton jó (nem csúszik). Egyedül az aszfaltra felhordott sarat nem szereti, ha eltömődik a minimális mintázata, akkor tud csúszni.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák