Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #215392 üzenetére

    Az ilyesmikről, ha lesz időd-türelmed, beszámolhatsz majd, engem nagyon érdekelne minden ami kínai alternatíva. Velobuild cuccokon nem agyaltál? Minden van EU raktáron is és elképesztően olcsó, pedig elvileg jó cuccok. Allítólag azért lehetnek ennyire olcsók, mert "open mold", szal ha jól gondolom nincs ezeken semmi egyedi technika-tervezés, mint pl. egy igényesebb Specialized vázon, ezekkel a formatervekkel bárki gyárthat vázat, kerékszettet. Elvileg bérgyártók, ugyanazon a gyártósoron nagy neveknek is gyártanak vázakat, szal kíváncsi lennék mennyire megbízható. Tegnap kiszámoltam, hogy 1300 eur-ból talán lehetne építeni egy full karbon merev xc gépet Rebával, tehát a váz, kerékszett, kormány, nyereg, nyeregcső, még a kulacstartó is karbon lenne és valszeg megállna 9kg körül :Y . Itt pl egy érdekes cikk pár márkáról: [link] . Nem tom az olcsóbbak milyenek lehetnek valójában, de az a Yoeleo, Winspace pl. 100% nem lehet rossz szponzorált csapattal. Bevallom, én félek a kínai karbon alkatrészektől, de utánnaolvasva lehet, hogy alaptalanul, csak körültekintően kell vásárolni, normális gyártótól. Van egy olyan érzésem, hogy a PlanetX bringák is open mold kínai vázakra épülnek.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák