Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #184010 üzenetére

    Szerintem nem vagy zakkant, sőt, valszeg a magas pulzuson tekerő emberek vannak a többségben, egyszerűen sokan szeretik hajtani ahogy kifér, nincs türelem átlagolni, tartalékolni. A futóknál látszik amúgy ez a legjobban, ha megfigyeled a legtöbb szaladó már az elején, kezdőként 6:xx /km átlagtempókkal fut, akkor is ha a pulzusuk végig 160-170bpm körül van, az alapozó tempót egyszerűen unalmasnak tartja majdnem mindenki, mert az már nem is szaladás, inkább gyors séta és kb. bele lehet aludni :D . Ha innen nézzük, inkább én vagyok zakkant, mert képes vagyok az alacsony pulzus miatt akár nagyi tempóig lassítani :DDD . De remélem idén jól sikerül az alapozó, valamikor elkezdek hosszabb aerob zónás köröket is menni és majd márciusban talán kipróbálok valami interval edzéseket is, hogy szoktassam azért magam a magas pulzushoz is. Ha minden rendben megy és beválik a tervem, akkor remélhetőleg tavasztól, amikor a többieknek kezdődik a bringaszezon, bírni fogom én is a csőmaxos haverral a tempót :D .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák