Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    Sziasztok,
    Teljesen kezdőként (60 évesen :D ) a megszaporodott szabadidőm ésszerű eltöltésére adom a fejem bicajozásra, trekking kerékpárt szeretnék vásárolni, a felhasználás elsősorban kisvárosi környezet, max. 20-30 km túrázás aszfalton, nagyrészt sík terepen esetleg enyhe dombos részekkel. Egy ideje már a netet bújom, hogy ki tudjam választani erre a célra megfelelő bringát, de nem igazán értek hozzá így segítségeteket kérem ebben.
    Egyenlőre belépő kategóriában gondolkodom (100-130e), aztán meglátjuk, hogy mennyire jön be a dolog. Az olvasgatás után az alábbi 2 bicajra szűkült a kör, de szívesen veszek más ajánlatot is:
    - Gepida Alboin 200, [link]
    - Riverside 500 (Decathlon) [link]
    Átolvastam a műszaki paramétereket, és így tudatlanul bennem az alábbiak maradtak meg különbségként:
    -Gepida: 3*7 sebesség, menetes agy, v-fék, agydinamó
    -Riverside 500: 1*9 sebesség, kazettás agy, tárcsa fék
    Kezdőként, a fentebb vázolt célra melyiket lenne érdemesebb megvennem, nem sok véleményt találtam róluk a neten, a Decathlon oldalán az utolsó 4-5 vélemény eléggé lehúzza a Riverside-ot, a korábbiak viszont kedvezőek voltak, a Gepidáról nem találtam szinte semmit.
    Természetesen ha ebben az árkategóriában tudnátok mást is javasolni azt is megköszönném. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák