Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stuka20

    aktív tag

    Hali, biztos írtam full felesleges dolgot, de őszinte akartam lenni.
    Annó kaptam egy mtb kerékpárt még tizenéves koromban, most 25 vagyok (és megnőttem ~183cm). Elég kényelmetlen, 10 perc tekerés után már fáj a nyakam. Én az mtb bicót úgy hívom csak, hogy görnyedős . Azért fájhat a nyakam, mert kicsi a bicó már nekem? Városban használom leginkább, de ha messzebb megyek, akkor -mivel nem szeretem a kerülő utakat- földúton is használom. Nincs teleszkóp és nem is tudom, hogy van-e valami extrája, de annó 80E ft volt (ami elég drága volt akkoriban, ahogy említette anyukám). Mivel -elvileg- elfogunk menni túrázni, ezért szeretnék egy újat venni, mert a jelenlegivel 10km-mél többet nem bírnék, meg már kicsit kattog is. A jelenlegimnek a kormánya hajlított, ami nekem nagyon tetszik és kényelmes is, apukámé teljesen egyenes és az nekem eléggé kényelmetlen (szintén nem mai darab). Tényleg nem értek a biciklikhez. Ha túra, városi és valamennyi földút, akkor trekking igaz?(bár nem tudom, hogy az mtb mennyire "ráfekvős") Olyan trekking, aminek nincs csomagtartója? Vagy ezeket le lehet szerelni?
    Másik, ha göröngyös úton megyek, akkor elkezd viszkedni a karom, a hasam és a combom, nem tudom, hogy a teleszkóp ezen mennyire segítene, de nekem mindenképp kellene (bár gondolom ezek már alap cuccok) az utak minősége miatt. Nem bicózok sokat, de ha lenne egy jó bicó, akkor ez lehet változna és, mint írtam, ha apám beindul, akkor meg mindenképpen. + van egy kis gerincferdülésem, ezért is gondolkodtam a trekkingen, mert az annyira nem tűnik ráfekvősnek vagy nem tudom, de ahogy az elején írtam lehet, hogy mert már kicsi a canga nekem(?).
    Olyan 130E ft körül gondolkodtam, használt vagy új az mindegy. (szeretek gyorsan tekerni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák