Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Megvan az első defektem (kb 2000k után már kinézett egy). :U Tegnap hazajöttem, észre sem vettem, ma reggelre a hátsó platt. Sosem szereltem még kereket biciklin (gyerekkoromban a legjobb barátom apukájának gumis műhelye volt, sose kellet ilyesmivel foglalkozni), amúgy is antitálentum vagyok. Váltóbeállítást is sikerült ugye elrontanom. :D Van remény, vagy toljam be egy szervizbe, és kérjek rá defektmentes gumit (meg akkor már állíttassam be rendesen a váltót is)? Utóbbi esetben van annak valami utógondozása, vagy egyszer megcsinálják, és az életben nem lesz többet defektem? Bár ez túl szép lenne, hogy igaz legyen.

    Ha már az országúti beteg, elvittem az ‘új’ crossert. Valahogy idegen volt nekem ez a bicaj, és mist sem sikerült megszeretnem. Aszfalton lassú, úthibákkal igazából nem sokat tud kezdeni (különösen az aszfaltot felnyomó gyökerekkel, amiket nagyon utálok), jó, kicsit erősebb, kicsit ballonosabb, padkáról le lehet vele mászni, de a folt hátán folt városi utak ezzel is kínszenvedés. Kavicsos ösvényen kb ok, de ha gyökerek, nagy kövek vannak, arra nem jó. Ha meg sima az a kavicsos út, azon az országútival is elmentem eddig is, még gyorsabban is. Cserébe nehéz, nehézkes. Szóval eddig még nem jöttem rá, hogy miért is kell ez nekem, pedig nagyon oda voltam érte, meg vissza. Arról nem is beszélve, hogy a rajta lévő ultegrát alig bírom kihajtani. Nyilván valami gyors, aszfaltos gumikkal más lenne a helyzet.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák