Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz ivana #138001 üzenetére

    Nem tudom milyen gyartmanyu, de elegge megkerik az arat, mert maga a csavar a pocokkel £6,5, a teljes clamp meg horror aron volt. Hope, tehat meg nem is egy Aliexpressz. Es a csavar pluszban belul ureges, csak hogy meg konnyebb legyen. Igazabol ha normalis kulccsal, odafigyelve huzod meg, akkor nem lehet vele problema, mar nem egyszer, nem ketszer oldottam, huztam. Egyszer volt, hogy nem figyeltem a nyomatekra, es beszakadt a csavar. A feje akkor sem serult. Szerintem a csoka eloszor torx -al probalta oldani, az szokta az imbuszt azonnal elnyalni.

    Raszanom magam, es megprobalok eloszor valamilyen kulcsot belevarazsolni. Ha az nem megy, akkor vagok a fejbe egy csikot. Ha az sem, akkor meg elvagom tobol. Egyebkent 8nm -el meghuzva, legalabbis az enyem annyi volt. Ez most biztos nincs annyi.
    Talaltam massziv csavart, ami anyagbol van, szoval a tartalek gyarit vissza sem rakom. Azzal elobb roppanna el a vaz vagy a nyeregcso, mint a csavar megszakadna, vagy az imbusz feje elnyalodna.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák