Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz G@ben #130012 üzenetére

    Hm, nem tom mit mondjak, a Giant agy mivel sajátmárkás, gondolom senki nem próbálta a topikban, de nem hiszem, hogy olyan gyenge lenne, mint a régi agyad, az valami nagyon alap cucc volt. Nekem eddig belépő Acera agyaim voltam, bírták a telet, sarat, terepezést, sőt lépcsőzést is gond nélkül, egyedül az egyik műanyag porvédő törött el, de az fillérekért kapható.

    Más: Úgy tűnik ez nem az én hetem, nem az én hónapom, de lehet az egész év nem kedvez nekem :DDD . Most, hogy úton van a hátsó kerék és a héten gurulhatnék már, gondoltam a hátsó féket is újra légtelenítem, hogy legyen tökéletes, erre elnyalódott a menet itt és nem a csavaron, hanem a fékben, szal most, hogy kvára meg vagyok szorulva anyagilag, kereshetek új féket is :U . El sem hiszem, hogy egy Deore fék ennyire gyenge anyagból van, nagyon érzéssel kell meghúzni azt a csavart, mert brutál könnyen elnyalódik a menet és elfolyik az összes olaj :W

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák