Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz sebgutkopf #129023 üzenetére

    Ha lötyög a kerékben, akkor még jó :)
    Aztán a sűrűbbek lehet, hogy nem lötyögnek..
    Neked UST-s felnid és gummád van? mert az én összeállíátsomban fel sem merült a folyadék nélküli használat, orrán-száján eresztett volna :) Sőt, amíg nem forgattam körbe minden irányban párszor, hogy jusson a tejből az illesztésekhez, addig bugyogott is a peremnél.
    Mondjuk ez megmagyarázná, hogy miért volt olyan nehéz felraknod. Legalábbis úgy képzelem, az olyanok passzentosabbra vannak készítve, ahogy az autónál is az lehet a titok, hogy az feszül mint a barom.

    más:

    Szerintetek mi az esélye, hogy két 9 sebességes Shimano váltó között fel tudom cserélni a váltókanalat?
    A képen látható el van görbülve, ennek a helyére tenném a másikat, aminek meg a többi része lóg már, de a kettőből össze tudnék legózni egy működőt, ha passzolnak. Tudom, próbáljam ki, csak hátha csinált már valaki ilyet. És kicsit tartok tőle, hogy ha nem működik, akkor a még ~használható másik váltómat nem tudom összerakni az erős rugó miatt. Bár valahogy csak vissza tudom ügyeskedni...

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák