Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #123028 üzenetére

    + Runner...ott van mind2 csávó a szeren rendesen,a merevfarús viszont párját ritkítóan technikás,amit 2,55nél művel olyant még nem is láttam még eddig,pedált teszi a kőre,úgy "lépked" fel! :Y Amúgy meg mnd2n látszik ezerszer mentek már azon az útvonalon,minden követ,kanyart,gyökeret ismernek mint tenyerüket.

    (#123035) deny330...Runner előtt veszem a bátorságot és elmondom én mit tettem,bár enyém nem volt még megszorulva,csak látszólag lustább volt egyik mint másik.Kivettem a betéteket,valamit közéjük téve óvatosan kipumpáltam amíg látszott rendesen a dugattyúk oldalából annyi amennyi csak lehet (ha kiugrik az szívás,tehát tényleg óvatosan!),aztán azt körbetöröltem,megkentem hőálló szilikon zsírral,majd jól megjárattam.

    Más: Dr Bike-nál említettem egyik szára Manitoumnak picit kottyan,mire nagy szemet meresztve satuba fogta és meggyőződött ő is,hogy a jobb szár (nem fék oldali) valóban moccan.Kérdezte zavaró-e,mondtam nem érzem,csak a napi törléskor szoktam ellenőrizni,így vettem észre.Azt mondta nem kell vele foglalkozni,ha már zavaró akkor még lehet a perselyekkel picit játszani,de a protokoll ilyenkor az alsó rész cseréje,ami 70e(!) forint. :Y ...egy új Machete Pro (mely kábé a Marvel Expert utódja) kis utánajárással talán 110 körül megvásárolható. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák