Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Zola007 #121039 üzenetére

    Paprika spray-em már van, ultrahangos kutyariasztóval is próbálkoztam már, sajnos utóbbi a kutyák max 40%-ánál hatékony. A petárda nálunk illegális, így nem tom... de valami kéne amivel elijeszthetem őket. Ha mindíg szerencsém lesz és megúszom szárazon, akkor is marhára idegesítő, hogy semerre nem lehet nyugodtan bringázni-túrázni a környéken, folyton rettegni kell. A medvék meg a másik, de szerencsére azokkal ritkábban fut össze az ember... mondjuk már az utcánkban is járkálnak azok is, idén ősszel háromszor voltak itt, egyet kilőttek, egyek elhajtottak, egy 3 bocsos medvét meg elszállítottak, de sajnos ahogy elnézem ez csak a kezdet... felénk, Csík környékén meg Tusnádfürdőn medveinvázió van :N . Általában ha erdőben tekerek a haverokkal, ordítunk végig, egyedül meg már nem is merek dzsungelesebb helyekre menni. Az üvöltés elsőre viccesnek tűnhet, de itt már megszokott dolog, mindenki ezt csinálja. Ja és valaki kérdezte a múltkor, hogy montira minek csengő, nos ilyenkor nagyon hasznát veszem, az is egy zajforrás :DDD. Csak egy gond van ezzel, hogy a medvét lehet, hogy elijesztem vele, de párszor előfordult, hogy a pásztorkutyák pont az üvöltözés miatt vettek észre és támadtak meg, szal... úgy tűnik valami előbb utóbb kinyír bármit teszek :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák