Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #121030 üzenetére

    "több pásztorkutya is megjelent hirtelen és körbevettek, ott csak a pásztor füttyentése mentett meg"

    Sajnos az ilyen nálunk nagyon gyakori, de még gyakoribb az, amikor a másik dombról meglátnak és elkezdenek szaladni feléd ugatva (általában 9-12 jól megtermett eb), ha nincs lejtő előtted, utol is érnek és habzó szájjal kapnak a lábad után, a pásztor meg le sem sz*rja :O . Ma az történt, hogy próbáltam Hosszúaszó felé tekerni és hiába figyeltem pattanásig feszült idegekkel, hogy valahol van-e nyáj, túl későn vettem észre őket és amire megfordultam, hogy elmeneküljek, a kutyák már szaladtak utánam... így sajnos ma Hosszúaszó kimaradt, de legalább megúsztam szárazon. Aztán gondoltam átgurulok Mindszentre, ami egy másik dombon van, sikeresen át is értem, de visszajönni már nem tudtam ott, mert a pásztor a nyájjal meg a kutyákkal befeküdt a két domb közé a földútra... sajnos ezt a nyájat is túl későn vettem észre és ismét megkergettek a kutyák, ezúttal dombra felfele :U . Muszáj lesz valami petárdákat is beszerezzek, mert valamivel jó lenne elijeszteni őket, ha már nagyon támadnak. Az b*sz fel a legjobban, amikor csak az utolsó percben veszem észre őket és keresztezik az utam, így fordulhatok meg másik útvonalat keresni... ergo odáig hiába tekertem. Aztán jó eséllyel a másik útvonalon is megtámad egy másik falka :DDD .
    Ha többen vagyunk, az valamennyire megnyugtat, nem rettegek annyira, no meg van szemtanú, + ha nagy baj van van aki segítsen vagy segítséget hívjon.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák