Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz StLui #119039 üzenetére

    Ezt, hogy ezek nem segítenek amúgy még írta volt még valaki, de én tényleg nem értem miért :B . Az is igaz, hogy normális navikkal kapcs nincs sok tapasztalatom, max normális aszfaltúton autóban használtam olyant, de terepen, ahol legalább 15-20km környezetben civilizációnak és normális útnak nyoma sincs, csak néhány erdei ösvény meg fa kitermelő út van, ott miben jobb egy igazi navi? Gondolom csak annyiban, hogy meg lehet nézni melyik falu/város merre van, de engem ez a része nem érdekelne a dolognak, előre megtervezett útvonalat szeretnék bejárni. Ilyenkor is jobb egy navigáció? Ha igen, miben és miért használhatatlan a csiganyál?
    Most bocs az értetlenkedésem miatt, de a reggel, közel fél évnyi keresgélés és érdeklődés után még biztos voltam benne mi kell nekem, most meg totál káosz van a fejemben, kell navi, nem kell navi, okosteló kell, Polar kell, jobb a xiaomi amazfit, de a csiganyál használhatatlan... meg amúgy a tomtom-é is és úgy általában az összes... amikor számomra ez lett volna az egyik legfontosabb ficsőr :DDD :B . Így akkor most mégis mit vegyek nyomvonalkövetésre és aktivitás mérésre, stravazásra $150 kerettel? Nem, okosteló nem kell, több szempontból is macera számomra.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák