Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz zoli03 #113002 üzenetére

    Én most itt elsődlegesen nem a tartósságról beszéltem, hanem a váltás minőségéről. A Shimano-val is előfordulnak érdekességek, de ha egyszer feltettem azt francos Sunrace sort, ami egyébként jóval drágább is mint a Deore volt, és cseszett rendesen váltani, majd kicseréltem a Deore-ra és egyből pontos lett a váltóm, akkor csak volt valami gubanc azzal a Sunrace-el, nem? Hagytam volna rajta? Nyilván nem. Ezzel nem a Sunrace-t akarom leszólni, mert kismillió Sunrace alkatrészt építettem bringákba, inkább az olcsóbb kategóriákban, és jól működött. Nekem is használják ismerőseim a Sunrace-t, mondjuk Sram váltóval, nem panaszkodnak rá. De nekem ez most nem működött, pedig nem a beállítással volt a gond és a lánchossz is jó volt. Én váltóban egyébként a Sram-ra esküszöm, teljesen homogén Sram rendszernek nincs párja.

    ivana: Szerintem te még nem ültél normális minőségű fitness és cross trekking kerékpáron, máskülönben nem mondanál ilyen abszurd dolgokat. Egyáltalán nem rosszak ezek a gépek, csak meg kell venni belőlük egy középkategóriát. Sokkal jobban haladnak aszfalton mint egy monti, ne viccelj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák