Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz varsam #112188 üzenetére

    Enduro-t keresek, 160 elöl-hátul, 1x11, és dropperpost, lehetőleg 150-es. L-es méretben. SLX-XT szintű cuccokkal. Használtan 600-ig, de már belemennék az újba akár 800-ig is.

    Ami bonyolítja, hogy van egy Focus Sam 2.0 endurom (M-es), de azt szeretné a közös túrákra a fiam lenyúlni (egyedül nem engedem, hogy menjen vele), ezt meg is teszi már, én meg megyek az ő S-es RR520-as bringájával. De annyira nem tud még, hogy nekem kelljen az enduro a közös túrákra, innen jött, hogy vennék buliból egy fatty-t 280-ért, ha meg nehezebb túrára megyek, akkor viszem a Focus-t, a régi fully-t, mert úgysem jön a fiam. Csak ezt közben átgondolva, és, hogy milyen lazán följött velem a Csóványosra, szerintem idén túlhalad rajtam lefelé is, akkor mit csinálok a fatty-vel. Annyira élvezi, olyan erőt ad neki, hogy ő most egy össztelóssal mehet, hogy nincs szívem nem odaadni neki. 2016-ban még utált bringázni, 520-szal már kezdett tetszeni neki, fullytól meg teljesen beindult.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák