Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cozmo

    őstag

    válasz hegyimorc #102023 üzenetére

    (#102023) hegyimorc: Kösz a linket, nézem.... A garipapíron nem szerepel semmi, szinte csak a vásárlás és a kerékpár adatai más semmi. Még az sem meddig él a gari és mik a feltételek.
    (#102024) 6030D: Ez csak egy bolt, nem kizárólagos forgalmazó. Nem tudom ki lehet a magyar felelős felettük.

    Namost a bolt nekem a magyar a tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról 151/2003.
    (IX. 22.) Korm. rendelet
    -ben rögzített 1 évhez képest, a javamra tért el. Hiszen az 1év bő letelte után cserélt vázat.
    Elismerték a hibát a csere által. (Eddig rendesek voltak és jó fejek).
    Ha jól sejtem innentől kezdve ez a garancia időn túli garancia teljesítés lényegtelen, mert ráutaló magatartással elismerték.
    Tehát a lényeg: garanciában kaptam egy az eredeti terméknél kisebb tudású vázat (nem fogad egy időben két kulacsot pedig az eredeti igen). Ez támadható véleményem szerint. Hiszen a jogszabály előírja hogy csere esetén azonos tudású termékre cserélhetnek vagy pénz vissza.
    Ez a pénz vissza nehézkes lenne hiszen már csak a váz és a villa eredeti, mindent lecseréltem jobbra. Tehát bajosan tudnám visszaadni a vásárláskori állapotnak megfelelően. Ilyenkor mit lehet tenni? Beszámolnak, levonnak? WTF?

    Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

Új hozzászólás Aktív témák