Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Jólvan, maceráltak ezzel már akkoris, nemtudom mexokni. Volt nekem a kajak nemcsak csónak, hanem ladik is. Azon is jót röhögtek. Valahogy sosem tudtam megérteni ezeket a kicsinyes dolgokat, most miért hajó az a szerencsétlen kajak, miért nem csónak? De mindegyis. Szögedi parasztgyerök vagyok, vállalom. :P

    Ez azért jóhir, hogy bárhol vizre lehet tenni a hajót (figyelitek! :C), mostmár csak az a kérdés, hogy hol érdemes? Merthogy pl a szénmonoxidnak, azaz kipufogógáznak mint tudjuk, az a tulajdonsága, hogy lefele száll. Namost a rakpart szerencsés esetben magasabban van, mint a viz felszine, tehát itt városon belül egy jó tempós kajakozással kellő mennyiségü CO-t szivnánk be. Én ezért pártolnék egy offroad.. bocsánat, offwater evezést, valahol távol a nyüzsitöl, a természet - és kedves barátosnénk - lágy ölén.
    No nyilván ezt nem mindennapi edzésként képzelem, ahogy Rii irta, de a fenti eszmefutattásom sztem Te is gondold át, és inkább a kevésbé forgalmas helyek felé evezz. És akkor még a hajókat (itt gondolok a nagy szállitó és sétáló hajókra) nem is emlitettem, amik ugyancsak füstölnek szépen.

    Mindenesetre a topiccal már azt elértük, hogy legközelebb (1 hét múlva) ha a balcsira megyek, egy kajakot tuti kibérelek :C

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák